УВАГА!!! АРР оголошує конкурс на відбір експертів

В рамках проєкту «Професійна інтеграція внутрішньо переміщених осіб» Німецького Товариства міжнародного співробітництва (GIZ), Агенція регіонального розвитку Луганської області реалізує ініціативу- проєкт «Школа фермерства». Цей проєкт має на меті підвищення можливостей працевлаштування ВПО, населення, що постраждало від конфлікту, та мешканців приймаючої громади в сільських районах Луганської області шляхом розробки та проведення неформального комплексного навчального курсу з основного сільського господарства.

Збираємо пропозиції постачання послуг  з розробки методичних та дидактичних матеріалів курсів з 6 різних інноваційних сільськогосподарських спеціальностей, проведення 5-денного тренінгу з навчання педагогічного персоналу 6 експертами в 6 галузях:птахівництво; бджільництво; садівництво; овочівництво; сучасні технології в агросфері; бізнес планування та кооперація. 

Резюме та фінансові пропозиції надсилати на е-mail АРР в Луганській області: lugansk.arr@gmail.com . Останній день прийняття документів 05 грудня 2019 року.

Деталі у прикріпленому файлі.