Молодь змінить Україну

Протягом квітня – травня 2019року представниця Агенції регіонального розвитку Луганської області прийняла участь в програмі «Молодь змінить Україну» від Фонду родини Богдана Гаврилишина.  Ви запитаєте, а хто він такий, цей Богдан Гаврилишин? Виявилося, що ми багато не знаємо про відомих українців. Пан Гаврилишин народився у селі на Тернопільщині, під час Другої світової війни потрапив у Німеччину, а звідти виїхав до Канади, де і отримав освіту інженера. Але не інженерною справою став він відомим. Ще з 1940 року Богдан Дмитрович був членом Національної скаутської організації України «Пласт», тож дух свободи та вдосконалення не залишав цього чоловіка і вже у 1976 році він здобув ступінь Ph. D. з економіки у Женевському Університеті. Начебто нічого незвичного, але з 1988 року працював на громадських засадах в Україні та від здобуття незалежності він був радником кількох Президентів України, прем’єр-міністрів, голів Верховної Ради. Саме Богдан Гаврилишин  заснував Міжнародний інститут менеджменту в Києві ще за радянських часів. Проводив семінари, головував на конференціях, читав лекції в університетах для груп фахівців та на міжнародних конференціях у більш ніж 85 країнах.

У 2010 році пан Гаврилишин заснував Благодійний фонд Богдана Гаврилишина, місією якого була підготовка критичної маси молодих українців, які на власному досвіді вивчили як функціонують найкращі країни Європи, та зможуть утворити критичну масу людей, яка трансформує Україну.  Програма «Молодь змінить Україну» для молодих патріотичних українців, активних у громадському житті країни, які готові бути рушійною силою ефективних змін в Україні з урахуванням європейського досвіду. На сьогодні учасниками цієї програми  попередніх років створена асоціація, яка складається більш ніж з 600 молодих людей, що працюють у Верховній Раді, міністерствах, міських радах та держадміністраціях, керують масштабними соціальними проектами, чи розвивають власний бізнес.

У 2019 році школи місцевого розвитку програми «Молодь змінить Україну» відбувалися у 10 містах України. Учасники програми отримали знання по темах соціальних інновацій в сфері державного управління та проектного менеджменту. Інтенсивне модульне навчання з поєднанням теорії, практичних кейсів та індивідуальної роботи над проектами допомогло учасникам підготувати і одразу перейти до реалізації  власних ідей місцевого розвитку. Спікерами школи були запрошені експерти національного рівня, регіональні експерти/лідери думок, ментори асоціації «Молодь змінить Україну». Тепер випускники школи можуть допомагати формуванню нового суспільства, заснованого на цінностях, яке змінить Україну на краще!