Засідання Наглядової ради Агенції регіонального розвитку Луганської області

5 лютого 2019 року в офісі Агенції регіонального розвитку Луганської області відбулося позачергове засідання Наглядової ради, на якому були присутні тимчасово виконуючий обов’язки голови обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Філь та директор департаменту економічного розвитку, торгівлі та туризму Сергій Медведчук.  Багато питань були розглянуті під час засідання: відбулася зміна голови Наглядової ради – обрано Сергія Філя. Директор Агенції регіонального розвитку Луганської області Гарєєв Рафаіл повідомив про бажання припинити свою діяльність за контрактом та звільнити посаду директора, на яку було обрано тимчасово виконуючого обов’язки директора Агенції – Ольгу Шаповалову.  Протягом засідання було заслухано звіт щодо діяльності Агенції регіонального розвитку Луганської області за 2018 рік. Також Наглядова рада розглянула  питання щодо планування роботи Агенції у 2019 році, що відбуватиметься за наступними напрямками:

Приємно, що пан Філь наголосив на важливості співпраці експертів Агенції з громадами регіону з метою створення якісних проектів для обласного конкурсу проектів місцевого розвитку, положення про який  наразі оновлюється, а з бюджету виділять на нього 10 млн. гривень.

Агенція регіонального розвитку Луганської області продовжує свою роботу задля сталого розвитку не лише всього регіону, а й для розвитку кожної унікальної території, громадських об’єднань, підприємницьких ініціатив, сприянню молодіжної активності!