Конкурентоспроможність – стратегічний орієнтир діяльності територіальних громад

10 січня 2019 року в офісі Агенції регіонального розвитку відбулася зустріч із заступницею Чмирівського сільського голови з питань фінансово-економічної діяльності Гринюк Світланою  Іванівною, в рамках якої було проведено обговорення Програми підвищення конкурентоспроможності Чмирівської ОТГ. Конкурентоспроможність сьогодні є універсальною вимогою не лише стосовно економічних суб’єктів чи економічної системи, вона також має стати стратегічним орієнтиром у діяльності органів місцевого самоврядування та територіальних громад. Чмирівська ОТГ вже провела ряд заходів, сформувавши профіль та Стратегію розвитку громади до 2025 року, тому Програма підвищення конкурентоспроможності має стати дієвим інструментом імплементації та моніторингу реалізації Стратегії розвитку громади. Під час зустрічі представники Агенції регіонального розвитку Луганської області окреслили важливість трьох основних напрямків Програми конкурентоспроможності, а також обсудили можливості співпраці в рамках реалізації Програми.

Структурна схема Програми:

Програма визначає комплекс пріоритетних завдань щодо підтримки інституціонального розвитку виконавчого апарату, зміцнення кадрового потенціалу та продуктивної роботи молоді в громаді, розвитку сільського господарства та туризму, створенню умов для розвитку малого та середнього бізнесу, залучення інвестицій.
Агенція регіонального розвитку Луганської області буде виступати виконавцем деяких заходів Програми, що дозволить диверсифікувати її доходи.

Бажаємо нашим партнерам плідної праці та готові допомагати у впроваджені запланованих заходів задля сталого розвитку Луганського регіону.