Вивчаємо шляхи та можливості співробітництва з представництвом ЄС в Україні.

Представники Європейського Союзу в Україні, Анніка Вайдерман – радник – посланник, заступниця Голови Представництва ЄС в Україні,  Хельга Пендер – координатор проектів Представництва Європейської Комісії в Україні та Станіслав Топольницький – керівник Програми «Підтримка ЄС для сходу України» 3 грудня 2018 року провели зустріч у Луганському ВП «Центр розвитку місцевого самоврядування». Керівництво Агенції регіонального розвитку Луганської області в особі директора, Рафаіла Гарєєва, і заступників директора, Бориса Червонного та Романа Власенка,  в рамках партнерської угоди з Луганським ВП «Центр розвитку місцевого самоврядування», взяли участь у даній зустрічі.

Основною темою дискусії була децентралізація у Луганській області та вплив військового стану на процеси децентралізації. Зі своїми презентаціями з даної теми, по результатам роботи за рік, виступили директор Луганського ВП ЦРМС, Ігор Агібалов, голова Новопсковської ОТГ, Вадим Гаєєв, та секретар ради Красноріченської ОТГ, Наталія Гнилицька.

За підсумками зустрічі, враховуючи те, що Європейський Союз та Програма розвитку ООН запускають новий етап проекту з допомоги прифронтовим територіям Сходу України – «Підтримка Євросоюзом сходу України – відновлення, зміцнення миру та урядування, 2018-2022 роки», керівництво Агенції вивчає шляхи та можливості співробітництва з представництвом ЄС в Україні, в рамках даної програми, яка спрямована на сприяння миру, економічному відновленню та примиренню на Донбасі.