Журналісти Львівщини та Луганщини за єдину Україну

В рамках проекту «Україна єдина: Журналісти Львівщини та Луганщини – “за”, на передодні Дня телерадіомовлення та зв’язку, пройшов флеш-моб за участі представників місцевих медіа на площі перед будівлею Луганської облради з метою привернення уваги до необхідності об’єднання країни. 10 метровий надпис із назвою проекту тримали представники медіа спільноти Луганщини, серед учасників флеш-мобу був і один з переможців конкурсу фотографій «Наші герої» Валентин Ткалич.  З великою радістю повідомляємо, що перше місце у конкурсі здобув фотограф з Луганщини  Макс Алєксєєв за фото під назвою «Промінь» (95 голосів). Друге місце –

Валентин Ткалич фото «КП ВВ Станиця-Луганська» (90 голосів). А третє місце – Олег Огородник зі Львову за  фото «Герой війни» (27 голосів). Переможці отримали Почесні відзнаки Львівської обласної ради та грошові винагороди. Дві з них приїхали на Луганщину.

Дякуємо нашим колегам з ЄВРОРЕГІОН “КАРПАТИ – УКРАЇНА” та Асоціації Місцевих Рад “Ради Львівщини”, Львівській обласній раді за ініціювання такого цікавого проекту, що  покликаний налагодити міжрегіональні контакти між засобами масової інформації Львівщини та Луганщини, запропонувати спільні медійні продукти, які зможуть протидіяти російській пропаганді та інформаційній агресії, діяти довгостроково, створити комунікативні стратегії у сфері загальноукраїнської солідарності для медіа та широкого загалу.  В День телерадіомовлення та зв’язку хочемо всім представникам ЗМІ бути неупередженими, чесними та творчими у своїй повсякденній діяльності. Влучних фраз та висловів, впевненого голосу та вдалого вам кадру!