У Київі відбувся Форум Агенцій регіонального розвитку: «АРР –дієвий інструмент регіонального розвитку».

АРР Луганської області стала співорганізатором Форуму Агенцій регіонального розвитку: «АРР –дієвий інструмент регіонального розвитку», який було проведено в м. Київі 14 листопада 2018 року.

У заході взяли участь понад 50-ти осіб, які представляли  урядові структури, Посольства країн світу, міжнародні та вітчизняні  організації, фінансові кампанії та Агенції регіонального розвитку зі всієї України.

Метою форуму стала презентація мережі партнерства АРР, їх досягнень за 2017 -2018 роки, а також перспектив та  планів на 2019-2021 роки. Регіональний розвиток, розвиток підприємництва, інвестиції та інновації, і звичайно, організаційний розвиток мережі Агенцій – далеко не вичерпний перелік тем, які обговорювались учасниками панельних дискусій.

Особлива увага розвитку Агенцій приділяється безпосередньо Прем’єр – міністром України, В. Гройсманом, який дав відповідні доручення Мінрегіону та головам ОДА щодо активізації підвищення ефективності їх діяльності.

Загалом, всі виступаючі підкреслювали, що на хвилі реформ, які відбуваються в Україні,  Агенції регіонального розвитку покликані бути рушійною силою та основним інструментом реалізації державної регіональної політики.  Також зазначалось, що хоча Агенції  і молоді структури в Україні, вони повинні стати саме тією ланкою, яка буде сприяти розвитку малого та середнього бізнесу, і залученню інвестицій, а саме стати головним розробником Стратегій  розвитку регіонів на період до 2027 року.