USAID розпочинає діяльність нового Проекту «Економічна підтримка Східної України».

 

USAID розпочинає діяльність нового Проекту «Економічна підтримка Східної України» реалізація якого буде здійснюватися в Донецькій та Луганській областях. Агенція регіонального розвитку Луганської області в рамках передпроектної підготовки даної п’ятирічної програми, що фінансується  Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується компанією DAI Global LLC (DAI), проводить опитування щодо забезпечення реконструкції об’єктів  інфраструктури в регіоні, що мають вплив на економічний розвиток.

До такого переліку можуть бути включені проекти на об’єктах малого та середнього бізнесу (МСБ), що постраждали від збройного конфлікту, та потребують відновлення для сприяння розвитку бізнесу, включаючи втрати сировини, матеріалів та/або обладнання (на підконтрольних Україні територіях Донецької та Луганської областей).

Протягом дії Проекту буде здійснюватися оцінка  та відбір наданих проектів для їх подальшого фінансування.

Коротку інформацію про об’єкти МСБ, що потребують відновлення для подальшого розвитку, необхідно надавати  за формою, що додається, на електронну адресу: lugansk.arr@gmail.com

Таблиця_МСБ (1)