Виїзди до громад.

19 вересня 2018 року команда Агенції регіонального розвитку Луганської області  на чолі з  директором,  Рафаілом Гарєєвим, провела робочу зустріч з представниками Біловодської ОТГ. З Боку Біловодської ОТГ у зустрічі взяли участь голова ОТГ, Едуард Олєйніков, заступник селищного голови Віталій Овчеренко, в.о. старости Плугатарського старостинського округу Юрій Ніпрун, начальник управління економічного розвитку і торгівлі виконавчого комітету селищної ради Олена Шилобрид та начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства виконавчого комітету селищної ради Віталій Мажула.

Однією з головних тем стали напрямки співпраці АРР та Біловодської ОТГ. Відбулось обговорення питань щодо існуючих і майбутніх проектів розвитку ОТГ та визначення пріоритетних напрямків розвитку громади, з урахуванням її економічного потенціалу. Також обговорено низку послуг, на які громада має попит і які Агенція зможе надавати їй, враховуючи свою команду кваліфікованих спеціалістів. Основним пріоритетом в цьому напрямку є надання консультативних послуг, пов’язаних з роботою комунальних підприємств.

Підводячи підсумки, учасники погодились, що зустріч пройшла плідно та конструктивно і тепер з визначеними пріоритетами та планами слід переходити до практичного співробітництва.