Продовжується співпраця ПРООН та АРР.

  

 4-6 вересня 2018 року в м. Святогірськ в рамках програми Відновлення та розбудови миру ПРООН відбувся дискусійний Форум «СОЦІАЛЬНА ЄДНІСТЬ ЩОДО ПЛЮРАЛІЗМУ РЕФОРМИ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ: АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ, ЩО ТУРБУЮТЬ ГРОМАДСЬКІСТЬ».
Концепцію даного дискусійного Форуму було розроблено заступником директора Агенції регіонального розвитку, Романом Власенком.
Метою захо
ду стало  привернення уваги влади, органів місцевого самоврядування, громадськості та міжнародних організацій до результатів співпраці та вирішення проблем, які сьогодні постають перед громадами в питаннях децентралізації.
В роботі Форуму з боку Луганської області, окрім Агенції регіонального розвитку, взяли участь представники ОДА, міські голови міст Лисичанськ та Сєвєродонецьк, керівники ОТГ, Луганський ВП ЦРМС. Форум проходив три дні і складався з п’яти дискусійних панелей:
1. “Соціальна єдність та децентралізація на лінії зіткнення”;
2.“Децентралізація в містах обласного значення. Вектор соціальної єдності”;
3.”Приєднання громад до ОТГ”;
4.“Перспективи спроможності малих ОТГ”.
Агенція регіонального розвитку Луганської області висловлює щиру подяку ПРООН та Ганні Боровій за організацію Форуму, який є вкрай важливим для подальшого розвитку територіальних громад Луганщини, та за можливість взяти участь в його роботі.