Увага! Оголошуємо ФОТОконкурс до Дня захисника України «Наші Герої»!

Агенцією регіонального розвитку Луганської області за підтримки Луганської обласної державної адміністрації – військово-цивільної адміністрації Луганської області разом з обласною асоціацією місцевих рад «Ради Львівщини» спільно  проводить фотоконкурс «Наші Герої»  в межах проекту «Україна єдина: Журналісти Львівщини та Луганщини «за»!».

Впродовж місяця просимо фотомитців Львівщини та Луганщини надсилати свої кращі фото (до 5 світлин) наших захисників, урочистих заходів та акцій за участі військових, фото з фронту, східних рубежів, які б демонстрували силу та велич нашої армії та незламний дух наших Героїв.

Відтак буде відібрано 25 кращих світлин, які, за згоди авторів, будуть представлені на фотовиставці в холі Львівської обласної ради (3 пов.)  а також у фойє Луганської ВЦА та приурочені до Дня захисника України, який відзначається щорічно 14 жовтня на Покрови. Фотороботи також будуть поширені через фейсбук-сторінки та сайти партнерів та Львівської обласної ради і Луганської ВЦА, через ці медіасервіси буде проведено голосування на відбір кращих 3 світлини, які отримають грошову винагороду: за перше місце – 2 тис. грн, друге – 1, 5 тис. грн. та 1 тис грн. за третє місце відповідно.

Фото (оригінали в хорошій якості) просимо надсилати на електронну  адресу: press.lvivoblrada@gmail.com Кінцевий термін подання фото: 3 жовтня 2018. До кожного фото потрібно додати назву, ім’я і прізвище автора, контактний телефон, дату та місце, де воно було зроблено.

Голосування за кращі фото розпочнуться одразу після відкриття виставки, яка триватиме впродовж місяця, за цей час також будуть визначені переможці фотоконкурсу.

Сподіваємося на активну участь фотомитців Львівщини та Луганщини у конкурсі «Наші Герої», який покликаний налагодити міжрегіональні контакти, об’єднати зусилля задля підтримки наших захисників, а також зробити відомими для загалу імена наших Героїв та прославити їх у фотороботах, виставках.

Проект реалізується в рамках Програми “Змінимо країну разом”, яка реалізується Асоціацією “Єврорегіон Карпати – Україна” та фінансується за кошти обласного бюджету Львівської області та компанії ДТЕК.