Сучасний стан розвитку економіки луганського регіону: проблеми та шляхи вирішення

6 вересня представники Агенції регіонального розвитку Луганської області мали змогу виступити на круглому столі «Сучасний стан розвитку економіки луганського регіону: проблеми та шляхи вирішення», який був організований в рамках науково-дослідницького проекту «Економіко-правові засоби стимулюючого впливу на розвиток Донбасу». Організаторами заходу стали Луганська філія Інституту економіко-правових досліджень НАН України, Луганська облдержадміністрація, Фонд ім. Фрідріха Еберта (Німеччина), Асоціація вчених – внутрішньо переміщених осіб, Східноукраїнський національний університет ім. В. Даля, Луганська обласна науково-координаційна рада ДНЦ НАН і МОН України.

Тематичний круглий стіл зібрав багато науковців та практиків, які займаються економічною діяльністю та питаннями розвитку регіону. Було проведено дві сесії, протягом яких спочатку відбулись виступи та обговорення щодо економічної оцінки сучасного стану розвитку Донбасу. А наступна сесія була присвячена визначенню ключових проблем, що зумовлюють низьку

ефективність економічних трансформацій у Донбасі.

За підсумками роботи «круглого столу» його учасники сформували рекомендації та пропозиції до центральних органів виконавчої влади щодо механізмів покращення економічного стану Луганської області. Висновками цього заходу стали не лише цікаві знайомства чи обміни досвідом, але й нові перспективні ідеї щодо спільних проектів. Тепер в Агенції маємо на меті проект створення центру або офісу сприяння підприємницькій діяльності. В якому поєднаються сучасні наукові підходи для перспективної реалізації бізнес-ідей на  практиці. Адже амбітні підприємці зможуть стати рушійною силою економічного розвитку регіону.