На фестивалі «Музику чути крізь стіни» можна було не лише почути музику

В перший день осені на бульварі Дружби Народів та площі Миру м.Сєвєродонецьк можна було зануритись у атмосферу фестивалю «Музику чути крізь стіни». Для відвідувачів працювали близько 20 локацій, що включали: виступи музикантів, виставки, ігри-змагання, вікторини, фото та арт-майстерні, локації для дітей. Цей фестиваль є частиною великого однойменного проекту, ініційованого головою Луганської обласної державної адміністрації – керівником обласної військово-цивільної адміністрації Юрієм Гарбузом.

Також тут були представлені зразки брендингової продукції «Луганщина.МОЯ», що була розроблена за підтримки Програми відновлення та розбудови миру ПРООН. Агенція регіонального розвитку Луганської області хоче окремо подякувати Ганні Борові за підтримку наших ідей та можливість їх втілити для мешканців міста та області. Під час фестивалю біля стильної локації із брендом Луганщини можна було передати привіт, побажання чи згадати щось особливе для тих міст  та містечок, що залишились «за стіною». Таким чином у нас  «виросло» ціле дерево побажань. А про що згадували, кому  та що бажали – ми обробимо всі привітання та напишемо у наступній статті.

Однією з найцікавіших локацій Агенції регіонального розвитку Луганської області став тревел-бокс. Завдяки підтримці ПРООН,  ідеї та неймовірному таланту Сергія Орлика кожен бажаючий мав змогу оцінити пристрій, який дозволяє переглядати 3D зображення 12 найкращих краєвидів Луганської області в режимі віртуальної реальності. Гості фестивалю брали участь у квесті, розмалювали власн  оруч коржик, виготовляли сувеніри та могли оцінити продукцію місцевих майстрів та виробників. Але зазирнувши у «зелену коробочку» за допомогою власного смартфону гості фестивалю опинялись у музею чи  над річкою Айдар, у театрі чи посеред поля квітучих воронців. І всі дивувались, яка ж наша Луганщина красива, цікава, привітна, МОЯ.