Участь прес – брифінгу «Створення нових об’єднаних територіальних громад у Луганській області».

Питання децентралізації, створення нових територіальних громад та регіонального розвитку Луганської області обговорювались 7 серпня 2018 року на   прес – брифінгу «Створення нових об’єднаних територіальних громад у Луганській області» за участі заступника директора Агенції регіонального розвитку, Романа Власенка, директора Луганського відокремленого підрозділу “Центр розвитку місцевого самоврядування”, Ігоря Агібалова, виконавчого директора Асоціації органів місцевого самоврядування Луганської області, Сергія Тихоновського, та виконавчого директора Луганського регіонального відділення Асоціації міст України, Наталлі Бойко.

Під час виступу заступник директора АРР Роман Власенко поділився своїм баченням сталого регіонального розвитку Луганщини. Розповідаючи  про співпрацю  АРР з ПРООН, він підкреслив, що питання децентралізації є одним з багатьох пріоритетів роботи Агенції, але не єдиним. Він зазначив, що метою Агенції є сприяння сталому регіональному  розвитку Луганщини, розвитку місцевого економічного потенціалу громади Луганщини, що є неможливим без партнерства влади, бізнесу і громади. Формування партнерств між органами місцевого самоврядування, місцевим бізнесом та громадськими організаціями – це головний важіль успішного регіонального розвитку. Одним із інструментів такої роботи є підвищення спроможності органів місцевого самоврядування, що покращить інвестиційний, економічний, бізнесовий клімат Луганщини.

Також було підкреслено, що подібна важлива робота –  це результат плідної роботи надійних партнерів. Прикладом такого партнерства є співпраця Агенції регіонального розвитку Луганської області, Луганського Центру розвитку місцевого самоврядування, Асоціації органів місцевого самоврядування Луганської області  та Луганського регіонального відділення Асоціації міст України. Наявність Меморандуму про співпрацю і   спільного плану дій щодо сприяння підвищенню інституційної спроможності ОТГ Луганщини, консолідування спільних зусиль – все це дає кращі показники в результатах роботи. Розповівши про роботу Агенції за перше півріччя 2018 року, Роман Власенко підвів підсумок, що всі заходи, виконані  в напрямку розвитку регіону, – це наші маленькі перемоги, які формують імідж Луганщини та імідж процесу децентралізації.