В ОДА відбулось перше засідання Конкурсної комісії з компенсації відсоткових ставок за кредитами для реалізації проектів для МСБ.

Представники Агенції регіонального розвитку Луганської області взяли участь в першому засіданні Конкурсної комісії з підготовки та проведення конкурсного відбору суб’єктів малого та середнього підприємництва з надання їм  з обласного бюджету часткової компенсації відсоткових ставок за кредитами для реалізації проектів, яке відбулось 2 серпня 2018 року в Луганській обласній державній адміністрації. Ця комісія створена розпорядженням голови облдержадміністрації № 955 від 27.12.2017 р.

На даному засіданні було прийнято рішення «Про Порядок використання коштів обласного бюджету, передбачених на часткову компенсацію відсоткових ставок за кредитами, що надаються на реалізацію проектів суб’єктами малого і середнього підприємництва» та обговорено низку організаційних питань.

Також було визначено дату початку Конкурсу – 8 серпня, про що буде зроблено оголошення на офіційному сайті облдержадміністрації та в газеті «Вісті Луганщині».Прийом заявок для участі у конкурсі буде тривати протягом 45 календарних днів – до 23 вересня 2018 року.

Запрошуємо представників малого та середнього бізнесу Луганщини прийняти участь у даному Конкурсі.