Білокуракінська ОТГ відкриває свій Центр надання адміністративних послуг

  Заступник директора Агенції регіонального розвитку Луганської області Червонний Борис Сергійович був присутній
на  урочистому відкритті центру надання адміністративних послуг для громадян Білокуракинської громади. Подолано ще один щабель  задля розбудови, розвитку  і становлення громади.
Громадська організація «Твори добро» розробила проект «Створення Центру надання адміністративних послуг Білокуракинської селищної ради», та вже за фінансової підтримки ПРООН було зроблено капітальний ремонт частини адміністративної будівлі, придбано обладнання та меблі на загальну вартість понад 2 млн. грн.
На відкриття Центру завітало багато поважних гостей: голова Луганської обласної державної адміністрації Юрій Гарбуз, Директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та туризму ОДА Сергій Медведчук, представники ЛВПО Центр розвитку місцевого самоврядування, директор Асоціації органів місцевого самоврядування Луганської області Сергій Тихоновський, представниця Луганського регіонального відділення Асоціації міст України, члени команди ПРООН, керівництво, старости та представники депутатського корпусу Білокуракинської ОТГ та районів Луганської області, депутати, жителі селища.
У своїй привітальній промові голова облдержадміністрації Юрій Гарбуз акцентував увагу присутніх на необхідності подальшої реалізації реформи децентралізації, її перевагах та на перших досягненнях Білокуракинської громади. Одне з них – створення сучасного ЦНАПу, який дасть можливість надавати якісні адмінвстративні послуги членам громади. Адже діяльність адміністративних центрів має дуже важливе значення. Це перш за все – обличчя органів влади. Саме тому останні мають докласти усіх зусиль для організації якісної роботи щодо зняття бюрократичних перепон.
З довгоочікуваною подією білокуракинців також привітали селищний голова Сергій Сірик, голова райдержадміністрації Сергій Іванюченко, запрошені гості.
Новий ЦНАП дозволить жителям Білокуракинщини у «єдиному вікні» отримувати загалом 49 адміністративних послуг з реєстрації прав на нерухоме майно, реєстрації місця проживання, послуги Управління соціального захисту населення та Держгеокадастру. Найближчим часом планується надання Центром послуг з видачі ID карток та паспортів для виїзду за кордон.
Після заходу відбулося засідання круглого столу, на якому начальник ЦНАПу Тетяна Гнилицька презентувала сам Центр надання адміністративних послуг Білокуракинської ОТГ, а Директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та туризму ОДА Сергій Медведчук розповів про інвестиційні проекти регіонального розвитку, джерела фінансування та порядок підготовки проектів.
Агенція регіонального розвитку Луганської області готова підтримати та допомогти Білокуракінській ОТГ у створенні нових цікавих проектів для жителів громади.