Визначення соціальної згуртованості громад Луганщини.

Агенція регіонального розвитку Луганської області долучилась до визначення соціальної згуртованості сходу України через призму громад Луганщини, що постраждали внаслідок збройного конфлікту.  Заступник директора Агенції, Роман Власенко, бере участь у кластерних діалогах, що проходять 25.06.2018 – 02.07.2018 на території області та мають на меті виявлення основних проблем, що заважають підвищенню соціальної згуртованості громад і посиленню почуття причетності до суспільства, та визначення ключових напрямків роботи у поліпшенні згуртованості в кожній громаді Луганської області з урахуванням їх особливостей.

Дані заходи проводяться в рамках реалізації Програми відновлення та розбудови миру ПРООН (Проект «Відновлення врядування та примирення в охоплених конфліктом громадах України», який реалізується UNDP Ukraine / ПРООН в Україні за підтримки Швейцарської Конфедерації та Уряду Швеції).

Наразі вже пройшли діалоги та фокус – групи в Сватовому та Нижній Дуванці.  Сьогодні тривають дискусії в Старобільську та Чмирівці. Попереду – Сєвєродонецьк. За підсумками планується взяти участь в розробці програми заходів, що будуть сприяти підвищенню соціальної згуртованості та примирення кожної громади в Луганській області.