Взаємодія як фактор розвитку

Маючи амбітні плани та виконуючи заходи з впровадження цілей Стратегії розвитку Луганської області  до 2020, наразі ми не замислюємося над тим, що до настання 2020 року маємо всього 2 роки. Які цілі Стратегії вже досягнуто повністю? Які наявні результати маємо? Що заважає впровадженню Стратегії та які є перспективи? Відповіді на ці та інші запитання сьогодні підіймались за круглим столом «Взаємодія Луганської області з міжнародними партнерами: досягнення та бачення подальшої співпраці», за яким зібралися представники влади, міжнародних організацій та партнерів, громадські діячи.

Агенція регіонального розвитку Луганської області презентувала основні засади Стратегії розвитку  Луганської області  до 2020. Заступник директора Агенції Власенко Р.Г. підбив перші підсумки виконання Стратегії, окреслив  її тенденції та напрямки, певні проблеми щодо якісного виконання всіх завдань, а також зробив висновок щодо потреб і пріоритетів для подальшої роботи та співпраці з міжнародними партнерами.

В свою чергу представники міжнародних організацій та посольств деяких країн виказали власні погляди та можливості щодо співпраці та допомозі області в реалізації планів розвитку, підтримці проектів розбудови миру та згуртуванню населення заради сталого розвитку та перспективного майбутнього Луганщини.

Сподіваємось, що це не останній круглий стіл, за яким можна відверто поділитись результатами та проблемами і дійти до спільних вдалих рішень!