Луганщина – це не тільки війна. Позиціонування області.

«Луганщина – привітна, різноманітна, моя!» – саме ці слова стали девізом семінару на тему: «Комунікативна політика в Луганській області як ключовий фактор створення позитивного іміджу регіону, підвищення інвестиційної привабливості й активізації роботи з міжнародними донорами», організованого Агенцією регіонального розвитку Луганської області разом з Луганською обласною державною адміністрацією, за фінансової підтримки ПРООН та Європейського Союзу, який відбувся 24 травня 2018  в облдержадміністрації.

З вітальним словом захід відкрила Ольга Лішик, заступник голови облдержадміністрації, яка відзначила актуальність іміджевої і комунікативної політики у розвитку Луганської області.

Ганна Борова, радник ПРООН з питань примирення та соціальної єдності, експерт Проекту «Відновлення врядування та примирення на територіях України, що постраждали від кризи» Програми відновлення та налагодження миру ПРООН, презентувала проект Комунікативної стратегії Луганської області, розповіла про те, що Стратегія повинна допомогти у вирішенні актуальних питань стану інформаційного простору Луганщини та підкреслила важливість бренду області для підвищення туристичної та інвестиційної привабливості регіону.

Борис Червонний, заступник директора Агенції регіонального розвитку Луганської області, розповів, що Агенція небайдужа до питання розробки та впровадження Комунікативної Стратегії області, тому виготовила перший пробний екземпляр брендової продукції, відповідно до брендбуку Луганської області, який став результатом плідної колективної роботи громадськості, науковців, Агенції регіонального розвитку, структурних підрозділів ОДА, завдяки дієвій підтримці ПРООН.

Під час семінару були озвучені та продемонстровані напрацювання щодо створення брендбуку Луганської області та презентаційні відео про туристично привабливі місця краю. Було відзначено, що треба прикласти чималі зусилля, щоб Луганщину перестали асоціювати зі збройним конфліктом, а сприймали як привітний та різноманітний край і саме бренд області зіграє в цьому не останню роль.

Спікери неодноразово наголошували, що спланована, злагоджена і належним чином організована комунікація сприятиме підвищення рівню суспільної довіри до влади на підконтрольній частині Луганщини, а також відновленню її на тимчасово окупованій, нейтралізації агресивної інформаційної політики третіх сторін та згуртуванню суспільства.