Надання комерційних пропозицій щодо закупівлі технічного обладнання

Агенція регіонального розвитку Луганської області оголошує закупівлю та запрошує постачальників подати свої комерційні пропозиції.

В рамках реалізації Угоди №RPP/LuhRDA/2017 між ПРООН і АРР від «21» червня 2017 р. буде проведена закупівля інтерактивного дисплея та мобільного стенду для нього за процедурою «запит комерційних пропозицій»

За підсумками рішення Комісії з закупівель товарів, робіт та послуг Замовник серед усіх учасників має визначити переможця, пропозиція якого відповідає технічним вимогам, викладеним у Додатку №1. При оцінюванні комерційних пропозицій учасників до уваги братимуться ціна, умови та строки поставки та умови оплати, запропоновані учасниками в комерційних пропозиціях.

Для участі в тендері необхідно надати комерційну пропозицію за формою, наведеною в Додатку №2 або в затвердженій формі комерційної пропозиції Постачальника. Переможець повинен буде надати документи, викладені у Додатку №3 для підтвердження його кваліфікації.

Документи мають бути надані у письмовій формі в паперовому або сканованому вигляді за зазначеною нижче адресою (особисто, кур’єром, поштою або електронною поштою) до 18:30 за київським часом «20» травня 2018року.

Адреса для направлення документів:

tender.lug.arr@gmail.com або 93400, Луганська обл., м. Сєвєродонецьк, вул. Гагаріна, буд. 16, Установа «Агенція регіонального розвитку Луганської області».

Якщо під час укладення договору виявиться, що постачальник не може виконати договірні зобов’язання на умовах, визначених в цій закупівлі, Агенція залишає за собою право обрати наступного за рейтингом постачальника.

Додаткову інформацію можна отримати за вказаною адресою у робочі часи:

– Пн-Пт з 8:30 до 17:30 години за київським часом, перерва з 13:00 до 14:00 години або за тел. +38 095 0517519, контактна особа Посвалюк Галина.

Компанії, з боку яких було виявлено недотримання виконання договірних зобов’язань перед Агенцією, можуть бути вилучені з участі в тендері.

Вся детальна інформація знаходиться у прикріплених файлах:

№1 Технічне завдання №2 Комерційна пропозиція для АРР Луганської обл №3 Технічні вимоги до кваліфікації постачальника