«Львівщина – Луганщина: Досвід, Обмін, Розвиток.»

8 травня 2018 року, в рамках поглиблення, зміцнення та розширення економічного, науково- технічного і культурного співробітництва між Львівською та Луганською областями,  відбулась зустріч директора Обласної асоціації місцевих рад «Ради Львівщини», Василя Лозинського, та директора Агенції регіонального розвитку Луганської області, Рафаіла Гарєєва. Однією з передумов даної зустрічі було підписання Меморандуму про взаємодію та співробітництво між Обласною асоціацією місцевих рад «Ради Львівщини» та Агенцією регіонального розвитку Луганської області.  Враховуючи спільне бажання створювати успішну, процвітаючу країну, сторони домовились розвивати співробітництво у сферах соціально – економічного та регіонального  розвитку, промисловості, сільського господарства, транспорту і торгівлі, науки, техніки, освіти, культури і мистецтв, соціального захисту населення та багато іншого. Було зазначено, що співробітництво буде здійснюватися у формі обміну досвідом, інформацією та фахівцями.

Було обговорено чимало питань та ідей для здійснення заходів на практиці.  Підсумком зустрічі стало підписання Декларації про партнерство у реалізації проекту «Роль органів місцевого самоврядування у  міжрегіональній співпраці в галузі освіти» між Обласною асоціацією місцевих рад «Ради Львівщини» та Агенцією регіонального розвитку Луганської області. Відповідно до цієї декларації, В. Лозинський та Р. Гарєєв домовились об’єднати зусилля та спільно реалізовувати вищезазначений  проект. Також наголошувалось, що одним з етапів даного проекту планується напрацювання «дорожньої карти» співпраці органів місцевого самоврядування Луганської та Львівської областей та виготовлення проморолика щодо ролі ОМС у міжрегіональній співпраці.

Загалом, учасники зустрічі зазначили, що підписання цих вкрай важливих документів стало можливим завдяки попередній узгодженій співпраці, взаємній відповідальності за результати співробітництва та спільному бажанню змінити країну на краще.