Міжнародний день боротьби за права осіб з інвалідністю

5 травня відзначається Міжнародний день боротьби за права осіб з інвалідністю — людей, які, як ніхто, потребують підтримки оточуючих. Часто права осіб з інвалідністю порушуються більше, ніж права інших людей. І це не повинно залишатися без уваги, оскільки демократичне суспільство не сприймає дискримінації за будь-якими ознаками. Кожен п’ятий має пенсію нижче величини прожиткового мінімуму. Багато з них потребують постійного стороннього догляду. Ні одна категорія громадян не повинна залишитися без уваги влади. Незалежно від національності, релігії, майнового стану, стану здоров’я.

В Агенції регіонального розвитку Луганської області вже майже рік працює Микола Надулічний – людина з невгамовним характером, дієва та активна, хоча і має інвалідність. В офісі АРР для нього організоване доступне робоче місце, також він вільно пересувається кімнатами та проводить ділові зустрічі. В цьому році Агенція за сприяння Програми Розвитку ООН в Україні  оновила ґанок та зробила офіс більш архітектурно доступним, обладнавши пандусом.

Агенція регіонального розвитку Луганської області повністю погоджується з тим, що люди з обмеженими можливостями мають повне право ефективної участі у житті суспільства нарівні з іншими, що визначено в  Конвенції про права осіб з інвалідністю, що ратифікована Україною у 2009 році.