Регіональний розвиток. Стратегія, тенденції, інструменти.

 

 

 

Другий день Форуму регіонального партнерства «Стратегія в дії», 27 квітня 2018 року, розпочався з підписання Меморандуму про взаємодію та співробітництво між Агенцією регіонального розвитку Луганської області, Асоціацією органів місцевого самоврядування Луганської області та Луганським регіональним відділенням Асоціації міст України. Меморандумом закладено рамкові умови та принципи співробітництва, яке буде здійснюватися з метою всебічного сталого розвитку області, покращення якості життя її населення та збільшення її економічного потенціалу.

Модератором тематичної  панелі №2 «Регіональний розвиток. Стратегія, тенденції, інструменти» був Альберт Зінченко – експерт АРР Луганської області, заступник директора Асоціації органів місцевого самоврядування. В рамках теми регіонального розвитку він підвів учасників до обговорення необхідності консолідування зусиль для плідної реалізації Стратегії розвитку області. В контексті даного обговорення члени Наглядової ради Агенції, Ганна Борова та Олександр Стеценко, виступили з конкретними пропозиціями щодо подальшої діяльності Агенції до 2020 року.

Конструктивною та насиченою була дискусія щодо питомої ваги та перспектив розвитку Луганщини як промислового або сільськогосподарського району між Директором Департаменту регіонального розвитку, промисловості, інфраструктури та енергозбереження, Сергієм Шелестом, та Директором Департаменту агропромислового розвитку, Ларисою Бичковою. Остання повідомила, що буде розроблена окрема Стратегія розвитку агропромислового комплексу Луганської області. За підсумками дискусії надійшла пропозиція щодо проведення таких дискусійних майданчиків поза межами Форуму, яка була радо підтримана всіма учасниками. Було вирішено, що найближчим часом на території АРР буде      проведено декілька дискусій вкрай важливих для розвитку області.