Агенція регіонального розвитку Луганської області допомогла організувати семінар «Актуальні проблеми сільського розвитку, шляхи їх вирішення»

26 березня 2018 року в стінах Луганської обласної державної адміністрації відбувся семінар «Актуальні проблеми сільського розвитку, шляхи їх вирішення», ініціаторами якого були Асоціація сільгосптоваровиробників Луганської області в партнерстві з Агенцією регіонального розвитку Луганської області. Відкривав захід очільник Луганської області Гарбуз Ю.Г., який виступив з привітальним словом та наголосив на важливості сучасного розвитку агропромислового сектора для економіки області. Одним з поважних гостей був заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Шеремета В.В., який підтримав ініціативу Асоціації сільгосптоваровиробників Луганської області щодо відкритого обговорення сучасного стану цієї сфери та нагальних проблем сільгосппідприємств. Досвід Дніпропетровської області щодо підтримки кооперації у молочному бізнесі та роль державних аграрних інституцій розвитку сімейних ферм, кооперативів та дорадництва як основи розвитку сільських громад, такими темами з представниками влади Луганщини,  сільгосптериторій, фермерських господарств ділились Максимов М.Г. – директор ТОВ «Дніпропетровська сільськогосподарська дорадча служба» та Шутенко А. О. – юрист сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу «Господар», Дніпропетровська область. Представники Луганської області також поділились власним практичним досвідом створення молочного кооперативу в об’єднаних територіальних громадах. З таким докладом виступила Чубенко В. Ф. – керівник ПРаТ «Біловодський маслоробний завод», її виступ підтримав та продовжив Васильєв В. В. – керівник СОК «Прогрес-2009».

Модератором теоретичної  частини семінару з урахуванням великого досвіду в цій галузі був директор Луганського відділення Українського державного фонду підтримки фермерських господарств, експерт FAO з сільськогосподарського бізнесу та кооперації  Марков Р. В.. Агібалов І. В. – директор Луганського Центру розвитку місцевого самоврядування, зауважив, що в партнерстві різних людей та різних організацій, Асоціацій, Агенцій зароджується сталість та розвиток, бо гуртом легше вирішувати будь-які проблеми. Агенція регіонального розвитку Луганської області забезпечила організацію заходу для 150 осіб, розробила та потурбувалась про роздатковий матеріал, обід та логістику для учасників семінару.