Увага! Оголошуємо тендер

 Агенція регіонального розвитку Луганської області оголошує тендер № 2 від «22» березня 2018 року та запрошує постачальників подати свої комерційні пропозиції.

В рамках реалізації Угоди №RPP/LuhRDA/2017 між ПРООН і АРР від «21» червня 2017 р. за рахунок міжнародної технічної допомоги буде проведена закупівля на виконання послуг з організації та проведення Форуму регіонального партнерства «Стратегія в дії» 19-20 квітня 2018 року за процедурою відкритий тендер.

Для участі в тендері необхідно надати комерційну пропозицію за формою, наведеною в Додатку № 4 до тендеру. Переможець тендеру повинен буде надати документи, викладені у Додатку № 1 до тендеру для підтвердження його кваліфікації. Пакет документів до тендеру можна скачати ТУТ

Адреса для направлення документів:

lugansk.arr@gmail.com або 93405, Луганська обл., м. Сєвєродонецьк, вул. Гагаріна, буд. 16, Установа «Агенція регіонального розвитку Луганської області».Якщо під час укладення договору виявиться, що виконавець не може виконати договірні зобов’язання на умовах, визначених в цьому тендері, Агенція залишає за собою право обрати наступного за рейтингом постачальника.

Додаткову інформацію можна отримати за вказаною адресою у робочі часи:

– Пн-Пт з 09:00 до 17:30 години за київським часом, перерва з 13:00 до 14:00 години або за тел. 050-733-06-20, контактна особа Червонний Борис Сергійович.

Компанії, з боку яких було виявлено недотримання виконання договірних зобов’язань перед Агенцією, можуть бути вилучені з участі в тендері.

Чекаємо на ваші пропозиції!