Запрошення до участі у тендері

Агенція регіонального розвитку Луганської області оголошує тендер № 1 від «06» березня 2018 року та запрошує постачальників подати свої комерційні пропозиції.

В рамках реалізації Угоди №RPP/LuhRDA/2017 між ПРООН і АРР від «21» червня 2017 р. за рахунок міжнародної технічної допомоги буде проведена закупівля на виконання будівельних робіт по об’єкту: «Реконструкція ганку з улаштуванням входу пандусом за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Гагаріна, буд. 16» за процедурою запит комерційних пропозицій.

За підсумками тендеру Замовник серед усіх учасників має визначити переможця, пропозиція якого відповідає технічним вимогам, викладеним у Додатку № 1 до тендеру № 1 від «06» березня 2018 року. При оцінюванні комерційних пропозицій учасників до уваги братимуться ціна, умови поставки та умови оплати, запропоновані учасниками в комерційних пропозиціях.

Для участі в тендері необхідно надати комерційну пропозицію за формою, наведеною в Додатку № 5 до тендеру. Переможець тендеру повинен буде надати документи, викладені у Додатку № 1 до тендеру для підтвердження його кваліфікації.

Документи мають бути надані у письмовій формі в паперовому або сканованому вигляді за зазначеною нижче адресою (особисто, кур’єром, поштою або електронною поштою) до 17:30 за київським часом «21» березня 2018 року.

Адреса для направлення документів:

lugansk.arr@gmail.com або 93405, Луганська обл., м. Сєвєродонецьк, вул. Гагаріна, буд. 16, Установа «Агенція регіонального розвитку Луганської області».

Якщо під час укладення договору виявиться, що постачальник не може виконати договірні зобов’язання на умовах, визначених в цьому тендері, Агенція залишає за собою право обрати наступного за рейтингом постачальника.

Додаткову інформацію можна отримати за вказаною адресою у робочі часи:

– Пн-Пт з 09:00 до 17:30 години за київським часом, перерва з 13:00 до 14:00 години або за тел. 095-64-80-925, контактна особа Расходова Тетяна Вікторівна.

Компанії, з боку яких було виявлено недотримання виконання договірних зобов’язань перед Агенцією, можуть бути вилучені з участі в тендері.

 

Додатки до тендеру № 1 від «06» березня 2018 року:

Додаток № 1 – Технічні вимоги (Технічні та кваліфікаційні вимоги до

Учасників);

Додаток № 2 – Технічне завдання;

Додаток № 3 –  План ганку;

Додаток № 4 –  Робочий проект у електронному вигляді

(загальна пояснювальна записка, архітектурно-будівельні рішення,

кошторис) у форматі pdf та кошторисом у форматі АВК та Word;

Додаток № 5 –  Форма «Комерційна пропозиція»;

Додаток № 6 –  Додаток до форми комерційної пропозиції;

Додаток № 7 –  Інформація про учасника.

Переглянути повний пакет на Гугл Диск

Зкачати тендерне досьє