Відкрито конкурс!

 

 

 

Агенція регіонального розвитку Луганської області за підтримки ПРООН шукає Експерта з написання проектних пропозицій (Project Designer and Formulation Expert) для підтримки сталості роботи Агенції та надання якісних послуг.

Вимоги до кандидатів, основні обов’язки та критерії оцінки кандидатів містяться в доданих файлах.

Які документи необхідно надати:

  1. Документи, що підтверджують подібний досвід діяльності (CV/автобіографія/портфоліо проектів).
  2. Заповнена форма Р11 англійською мовою.
  3. Фінансова пропозиція від кандидата.
  4. Документи на підтвердження кваліфікації (дипломи, відповідні сертифікати, рекомендаційні листи і т.д.).

Документи необхідно надсилати електронною поштою на адресу Агенції: lugansk.arr@gmail.com з поміткою в темі листа «Expert»  до 18.02.2018 р. 

Відбір кандидатів буде здійснюватися Комісією з закупівель товарів, робіт та послуг . За результатами розгляду документів щодо відповідності освіти та досвіду вимогам буде складений короткий список кандидатів, які будуть запрошені на співбесіду. Відібраний за результатами співбесіди кандидат повинен підтвердити заявлену освіту, досвід та, за наявності, додаткові переваги відповідними документами (копії дипломів про вищу освіту, трудової книжки, сертифікатів та інших підтверджуючих документів, тощо).

Резюме має обов’язково містити дійсну електронну адресу та номер телефону, за якими можна зв’язатися з кандидатом. Агенція не несе відповідальності за неможливість зв’язатися з кандидатом через неправильно зазначені або відсутні координати або через недоступність кандидата з інших причин.

Переможцям буде запропоновано укласти з Агенцією регіонального розвитку Луганської області цивільно-правовий договір про надання послуг/виконання робіт.

TOR_RDA_Project Design and Formulation Expert 2018

P11_Personal_history_form